Sportowcy z nadleśnictwa Kliniska Wielkie

Sportowcy z nadleśnictwaNadleśnictwo Kliniska zajęło I miejsce w II Mistrzostwach Leśników w piłce nożnej o Puchar Dyrektora RDLP w Szczecinie. W eliminacjach do finałowego turnieju nasza zajęła I miejsce w grupie północnej, w finale pokonując debiutującą drużynę RDLP Szczecin 7:1. Najlepszym strzelcem i zawodnikiem został Nasz rozgrywający Bartosz Pytlak. Eliminacje grupy północnej organizowało Nadleśnictwo Gryfino, a mecze rozgrywaliśmy  w dniu 17 marca na hali w Kołbaczu.

W turnieju finałowym, który odbył się w Choszcznie (31 marzec) spotkały się po cztery najlepsze drużyny z grup północnej i południowej. Również tutaj nasza drużyna poradziła sobie bardzo dobrze. W finale pokonaliśmy drużynę z Nadleśnictwa Choszczno 4:1, rewanżując się tym samym za zeszłoroczny turniej, kiedy to w półfinale w eliminowała nas drużyna z Choszczna właśnie. Do nadleśnictwa wróciliśmy z okazałym pucharem i prawem do organizacji następnych zawodów. Dodatkowo Tomasz Szczepanik został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.